fotíme

jarní podvečer u rybníka

v podvečer u rybníka Vidláku v jednom z podtroseckých údolí je nádherně. Kuňká tu tolik žab, že to zní jako malé varhánky, vzdálenější břehy rybníka zalévají poslední paprsky slunce... a kdo by dostal hlad a žízeň, má hned za zády příjemnou hospůdku, nesoucí jméno rybníka, kde se vaří vynikající jídla (kuřecí steak s brusinkovou omáčkou můžu vřele doporučit) a čepují se tam vynikající piva z Českého ráje Rohozec a Svijany. 
Samotná Podtrosecká údolí jsou nádherná - je to kraj stromů, skal, zhlížejících se v hladinách rybníků, mokřin a zákrutů říčky Žehrovky, krásných starých domů i vzácné květeny.

komentář autora:v podvečer u rybníka Vidláku v jednom z podtroseckých údolí je nádherně. Kuňká tu tolik žab, že to zní jako malé varhánky, vzdálenější břehy rybníka zalévají poslední paprsky slunce... a kdo by dostal hlad a žízeň, má hned za zády příjemnou hospůdku, nesoucí jméno rybníka, kde se vaří vynikající jídla (kuřecí steak s brusinkovou omáčkou můžu vřele doporučit) a čepují se tam vynikající piva z Českého ráje Rohozec a Svijany. Samotná Podtrosecká údolí jsou nádherná - je to kraj stromů, skal, zhlížejících se v hladinách rybníků, mokřin a zákrutů říčky Žehrovky, krásných starých domů i vzácné květeny.
místo:rybník Vidlák v Českém ráji
datum vyfocení:24. dubna 2010
rubrika:příroda
přidal(a):tom
autor(ka) fotografie:tom
čas přidání:30.04.2010 11:15:41